Cindoruk’tan Özgür Özel’e tebrik

Milli Merkez Başkanı Hüsamettin Cindoruk CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e tebrik mesajı gönderdi.

Cindoruk mesajında seçim başarısına vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Genel Başkan, 31 Mart 2024 günü Türk Ulusuna yaşattığınız “DEMOKRASİ BAYRAMI”nı kutluyor, size, tüm yönetiminize ve kentlerimizi kazanan bütün Belediye Başkanlarımıza en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Akademi Başkanlığında Yerel Yönetimlerin; eşgüdümlü, halktan yana, dürüst, şeffaf, hak, hukuk ve adalet kavramlarını en yüce nitelik kabul edeceklerine inanıyoruz.

Ekim 2010 tarihinden itibaren Atatürk ilke ve devrimlerini her ortamda savunan, Anayasamızın ilk 3 maddesinin ve keza 4. maddenin asla değiştirilemeyeceğini vurgulayan, Anayasadan Türk sözünün kaldırılamayacağını ve de Dilimizin Türkçe olduğunu belirten, Laik ve Sosyal Hukuk Devletine gönülden bağlı yurtseverlerin, sağ-sol demeden “Atatürk’te Birleştik” şiarıyla bir araya geldiği Milli Merkez Hareketi adına, sizi en içten duygularla tebrik eder, son yerel seçimlerde yaptığımız üzere, ilkeli beraberliğe her zaman hazır olduğumuzu vurgular, üstün başarı dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunarız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir